Eğitim Siyaset Video Galeri

Uyar’dan Fatih Sultan Mehmetli örnek

Yeniden Refah Partisi Keşan İlçe Başkanı Selim Uyar, Keşan Postası’na konuşarak, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ihale ile yaptırdığı işleri kontrol etmesi gerektiğini belirtti. Uyar, yaptığı açıklamada keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün..

Yeniden Refah Partisi Keşan İlçe Başkanı Selim Uyar, Keşan Postası’na konuşarak, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ihale ile yaptırdığı işleri kontrol etmesi gerektiğini belirtti.

Uyar, yaptığı açıklamada keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bir okulda yaptığı dış cephe boyasının döküldüğünü belirterek, “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne burada bir çağrı yapmak istiyoprum.Lütfen yaptırdığınız ve ihaleye verdiğiniz işleri kontrol edin ve bir eksik gedik varsa bu işi yapanlarla görüşerek bu sorunu çözün. Buraya ödenen para hepimizin parasıdır. Geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yaparak boyası dökülen okulun fotoğraflarını paylaştım.” dedi.

Uyar açıklamasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerini de bu konuda göreve davet etti.

Uyar, açıklamada Mehmet Fatih Sultan Mehmet’ Fatih Camii’ni yaptırırken başından geçen ilginç bir olayı da Keşan Postası izleyenleri ile paylaştı.

Bu açıklamayı videomuzda izleyebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL