Uygun, Çetinkaya ve Yıldız Mevlidi Şerifle Anıldı.(Videolu Haber)

Uygun, Çetinkaya ve Yıldız Mevlidi Şerifle Anıldı.(Videolu Haber)

Haber-Fotoğraf-Kamera: Erdoğan Demir Keşanspor kafilesinin 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken otobüsün uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada 2 futbolcusunun hayatını kaybetmesi, 20 futbolcu ile o dönemdeki kulüp başkanı Sadi Kuru’nun da yaralandığı kazanın 6.yılında Keşanspor taraftarı bir grup tarafından 7  Ocak 2018 Pazar günü mevlidi şerif okutuldu. Güner Yıldız ve Can Çetinkaya’nın 6.ölüm...

Haberin Tarihi: 8 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:409 defa okundu.

Haber-Fotoğraf-Kamera: Erdoğan Demir

Keşanspor kafilesinin 7 Ocak 2012 tarihinde Alanya’ya kampa giderken otobüsün uçuruma yuvarlanması sonucu meydana gelen kazada 2 futbolcusunun hayatını kaybetmesi, 20 futbolcu ile o dönemdeki kulüp başkanı Sadi Kuru’nun da yaralandığı kazanın 6.yılında Keşanspor taraftarı bir grup tarafından 7  Ocak 2018 Pazar günü mevlidi şerif okutuldu.

Güner Yıldız ve Can Çetinkaya’nın 6.ölüm yıldönümleri  ve Keşanspor’un eski antrenörlerinden Enerji Uygun’un ölümünün 10.yılı  için Hersakzade Ahmet Paşa Camii’nde okutulan mevlidi şerife Keşanspor’un eski kulüp başkanlarından Sadi Kuru,  Antrenör Fatih Anlar, Keşanspor’un bazı eski kulüp yöneticileri ile Uygun ailesi ile kazada otobüste olan takım kaptanı Yaver Tetik ve Rıfat Aras ile az sayıda taraftar katıldılar.

Mevlide Keşanspor Kulübü Başkanı Mustafa Çelik ile yönetim kurulundan ve kazada otobüsten yaralı olarak kurtulan Keşanlı futbolculardan Özdemir Deniz ile Feyzullah Hardal’ın  katılmaması dikkatleri çekti.

 

Açıklamada bulunan taraftarlar  kazada hayatını kaybeden Güner ve Can’ın Keşanspor’un şehidi olduğunu belirterek “Bu kardeşlerimizi hiç bir zaman unutmadık ve unutmayacağız. Unutursak bu Keşan’ın ayıbıdır. Bugün bir kez daha Güner ve Can’ı  ve yine Keşanspor’a futbolcu ve antrenör olarak uzun yıllar hizmet veren Enerji Uygun hocamızı rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

 

Mevlide katılan Yaver Tetik’te, kazada hayatlarını kaybeden Güner ve Can’ı bir kez daha rahmet ve minnetle andığını belirterek “Bu organizasyonu yapan gerçek Keşansporlu taraftarlara teşekkür ediyorum. Bugün bu mevlide daha fazla bir katılım olmasını umut ediyordum. Ama bakıyorum bu ilgi ve alaka bence yetersiz. Keşansporlu yöneticilerin burada olmaması da bir ayıp ” şeklinde konuştu.

Mevlidin ardından katılanlara pilav ayran ikram edildi.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı