Siyaset

Uzunköprü 3-0’ın sözünü verdi

Uzunköprü 3-0’ın sözünü verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili adayları Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu ve Gürkan Güneser Uzunköprü aday tanıtım toplantısında 3-0’ın sözünü verdi.

fenerbahçe maçı uzunköprü kahve

Uzunköprü CHP İlçe Başkanı İnanç Sülüş ve ilçe örgütünün organize ettiği aday tanıtım toplantısına katılan CHP Edirne Milletvekili adayları Erdin Bircan, Okan Gaytancıoğlu ve Gürkan Güneser, İl Başkanı Oktay Bozkurt, İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu, İl Gençlik Kolları Başkan Kutay Özköse, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen Edirne’de CHP’nin 3-0 yapacağının sözünü verdi.

uzunköprü örgüt uzunköprü pazar

CHP’li adaylar ve örgüt sabah Uzunköprü Kadın Kollarının düzenlediği kahvaltıya katılarak Uzunköprü programına başladı. Birlik ve beraberlik için yapılan kahvaltıya Uzunköprülü kadınlar ve örgüt yoğun ilgi gösterdi.

pazar örgüt 2

CHP’li adaylar Uzunköprü pazarını gezerek, pazarcılar ve vatandaşlar ile görüştü. Vatandaşların hayat pahalılığı ve alım gücünün düşüklüğünden şikayet etmeleri üzerine CHP Milletvekili ve adayı Erdin Bircan, ” Emeklilere 2 maaş ikramiye vereceğiz, asgari ücreti bin 500 lira yapacağız. her ailenin aile sigortası ile  en az 720 lira geliri olmasını sağlayacağız. Böylece yurttaşlarımız pazarlardan elleri kolları dolu eve gidecekler. Hem onların alım gücü yükselecek, hem esnafımız iş yaptığı için onların refahı artacak” dedi.

kahvaltı

CHP’li adaylar pazar gezisinden sonra Uzunköprü aday tanıtım toplantısına geçti. Yoğun ilginin olduğu toplantıda CHP milletvekili adayları tanıtıldı. Örgüt ve katılımcılar Edirne’de 3-0’ın sözünü verdi.

Uzunköprüspor’un Fenerbahçe ile yaptığı maçı da izleyen CHP heyeti, Uzunköprüspor’a başarılar diledi.

Akşam programında Atatürk ve Kavak Mahallelerine giden CHP’li adaylar CHP’nin “Önce Türkiye” programını paylaştı. Atatürk ve Kavak Mahalleliler de CHP’ye tam destek verdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL