HESABIM
Üye Ol

UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN’INKURBAN BAYRAMI MESAJI

UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN’INKURBAN BAYRAMI MESAJI

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir bayram mesajı yayınlayarak halkımızın bayramını kutladı: “Yaklaştığımız Kurban bayramı öncesinde, dünyada ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi; inancımızı ve umudumuzu arttırarak yineliyoruz.   Geleceğe...

Haberin Tarihi: 10 Ağustos 2019 - Okunma Sayısı:965 defa okundu.

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Kurban Bayramı dolayısıyla bir bayram mesajı yayınlayarak halkımızın bayramını kutladı:

“Yaklaştığımız Kurban bayramı öncesinde, dünyada ve ülkemizde yaşanan acı olayların son bulduğu, gözyaşının yerini sevince bıraktığı, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların son bulduğu, demokrasiyi, adaleti ve barışı büyüten bir ülke ve dünya özlemimizi; inancımızı ve umudumuzu arttırarak yineliyoruz.

 

Geleceğe inançla baktığımız, adalet ve barışın egemen olduğu demokrasi ve özgürlüklerini büyüten aydınlık bir ülke ile tüm hemşerilerimin ve ulusumuzun Kurban Bayramı’nı kutlar; sağlık, huzur ve mutluluk içinde çok güzel bir bayram geçirmeniz temenni ederim.”

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı