HESABIM
Üye Ol

Uzunköprü Belediyesi’nden fırın denetimleri…

Uzunköprü Belediyesi’nden fırın denetimleri…

Uzunköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte rutin olarak yapılan fırın denetimlerini artırdı. Bu kapsamda ilçe merkezinde faaliyet gösteren fırınlar denetlendi. Zabıta ekipleri, ruhsat ve hijyen açısından iş yerlerini kontrol edip, gramaj kontrolü yaptı. Denetimlere devam edeceklerini belirten Uzunköprü  Belediye Başkanı Av.Enis İŞBİLEN : “Vatandaşlarımızın sağlıklı pide tüketebilmesi için yaptığımız fırın denetimlerini Ramazan...

Haberin Tarihi: 17 Temmuz 2013 - Okunma Sayısı:899 defa okundu.

Uzunköprü Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte rutin olarak yapılan fırın denetimlerini artırdı.

GetAttachment (1)

Bu kapsamda ilçe merkezinde faaliyet gösteren fırınlar denetlendi. Zabıta ekipleri, ruhsat ve hijyen açısından iş yerlerini kontrol edip, gramaj kontrolü yaptı.

GetAttachment

Denetimlere devam edeceklerini belirten Uzunköprü  Belediye Başkanı Av.Enis İŞBİLEN : “Vatandaşlarımızın sağlıklı pide tüketebilmesi için yaptığımız fırın denetimlerini Ramazan ayı içerisinde daha da sıklaştırdık. Temiz ve hijyenik kurallara uygun ortamda üretilen pideleri tüketmek her vatandaşın hakkıdır. Belediye olarak bunu sağlamak için gereken önlemleri alıyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı