Güncel Okuma Sayısı: 18

Vali Canalp İade-i Ziyaretlerine Devam Ediyor

  Edirne Valisi Ekrem Canalp, iade-i ziyaretlerine devam ediyor. Vali Canalp ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine yaptığı iade-i ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Can ve Yönetim..

Vali Canalp İade-i Ziyaretlerine Devam Ediyor

 

Edirne Valisi Ekrem Canalp, iade-i ziyaretlerine devam ediyor. Vali Canalp ilk olarak Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine yaptığı iade-i ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Can ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

 

Ziyaretlerini sürdüren Vali Canalp Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğine iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz ile Edirne Merkez ve Havsa Esnaf Odaları Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Canalp, aynı binada hizmet veren eğitim atölyesinde incelemelerde bulundu.

Daha sonra Türkiye Muharip Gaziler Derneği Edirne Şubesine iade-i ziyarette bulunan Vali Canalp’e,  Muharip Gaziler Derneğine vermiş olduğu katkılardan dolayı dernek başkanı Ahmet İsmailoğlu tarafından teşekkür plaketi verildi.

Trakya Birlik Genel Müdürlüğüne iade-i ziyarette bulunan Vali Ekrem Canalp, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün, Genel Müdür Hakan Çalen ve Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Kırbiç tarafından karşılandı. Edirne Valisi Ekrem Canalp son olarak Edirne Spor kulübü yönetimine iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Vali Canalp’e Edirne Spora vermiş olduğu destekten dolayı kulüp başkanı Savaş Üner tarafından teşekkür plaketi verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL