Güncel

Vali Canalp’tan Ramazan Bayramı mesajı

Edirne Valisi Ekrem Canalp’in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı Rahmet, mağfiret, manevi kurtuluş, yardımlaşma ve paylaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan’ı geride bırakarak birlik ve beraberliğimizi..

Vali Canalp’tan Ramazan Bayramı mesajı

Edirne Valisi Ekrem Canalp’in Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı

Rahmet, mağfiret, manevi kurtuluş, yardımlaşma ve paylaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan’ı geride bırakarak birlik ve beraberliğimizi güçlendiren Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

İnancımızda ve toplumumuzda çok özel yeri olan dini bayramlarımız; sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü gibi güzel hasletlerimizi pekiştirirken, dargınlıkları sona erdirmekte, barışa ve muhabbete vesile olmaktadır. Ramazan Bayramı’mızın sevinç ve mutluluklarımızı paylaşıp kat ve kat arttırmamıza, milli ve manevi birliğimizin en üst seviyede yaşanmasına, dostluklarımızın tazelenmesine vesile olmasını diliyorum.

Bayramlar birlik, beraberlik, hatırlanmak ve paylaşmak demektir. Bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, çocuklarımız, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım.

Vatandaşlarımızın bayramı huzur ve güven içerisinde geçirmeleri için gerekli olan tüm tedbirlerin alındığını belirtirken, bayram süresince görev yapacak olan güvenlik, zabıta itfaiye ve sağlık personelleri başta olmak üzere tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, özverili çalışmalarında başarılar diliyorum.

Bu müstesna günler vesile ile bu vatan için canını veren aziz şehitlerimizi rahmetle anarken, emanetleri olan ailelerinin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Yine kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyor huzurlu bayramlar diliyorum.

Bu duygu, düşünce ve temennilerle; tüm Edirneli hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarken; mübarek Ramazan Bayramı’nın ülkemize, İslâm âlemine ve tüm dünya ülkelerine huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum.

Herkesin, ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmesini diliyor, selâm ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL