Güncel Manşet

Vali Duruer’in yeni yıl mesajı

Vali Duruer’in yeni yıl mesajı

Edirne Valisi Hasan Duruer, yaptığı yazılı açıklama ile 2013 yılı ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Duruer’in yeni yıl mesajı şöyle;

Üzücü olayları, acıları, anıları ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, mutlu yarınlara ulaşma umutlarımızı canlı tutarak, yeni bir yıla giriyoruz. Her yeni yılın getirdiği iyimserliklerle, hepimiz kişisel ya da toplumsal olarak geleceğe dönük yeni umutlar ve yeni beklentiler içindeyiz.

 

En büyük değerimiz olan Ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğinin 2013 yılında daha da güçlenerek devam edeceğine, halkımızın daha mutlu, daha huzurlu ve güvenli günler yaşayacağına olan inancımız tamdır. Bu kapsamda olmak üzere; toplumsal sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının yeni yılda da hakim olması en büyük dileğimdir.

2013 yılında; ilimizin tarih, kültür ve doğal güzelliklerinin yanısıra coğrafi, ekonomik ve turistik değerlerini de kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Edirne’nin her yönüyle marka bir kent haline gelmesi en önemli hedefimiz olacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bu vesile ile Edirne’de yaşayan bütün hemşehrilerimin, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarının yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL