Güncel Okuma Sayısı: 11

VALİ EKREM CANALP ENEZ’İ ZİYARET ETTİ

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Enez’i ziyaret etti. 08.30’da gerçekleşen ziyarette, Vali Canalp, Enez İlçe Kaymakamı Elif Canan Tuncer, Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile vatandaşlar..

VALİ EKREM CANALP ENEZ’İ ZİYARET ETTİ

Edirne Valisi Ekrem Canalp, Enez’i ziyaret etti. 08.30’da gerçekleşen ziyarette, Vali Canalp, Enez İlçe Kaymakamı Elif Canan Tuncer, Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile vatandaşlar tarafından karşılandı.

 

İlk olarak Enez İlçe Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Canalp, ardından, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Enez Belediye Başkanlığı ve Sahil Komutanlığını ziyaret etti. Enez Belediye başkanlığında yaptığı açıklamada; Ankara’da görev yaptığı dönemlerden itibaren Enez’e aşina olduğunu ifade eden Vali Canalp, önümüzdeki dönemde, tarihi ve doğasıyla ünlü Enez ilçesinin hak ettiği yere gelebilmesi için gerekli tüm adımların atılacağına vurgu yaptı.

Esnaf ziyaretleri de yapan Vali Canalp,Yunan sınırı nöbet kulesi, yeni hizmete açılan kapalı pazar yeri, restorasyonu devam eden Fatih Cami(Ayasofya Kilisesi) ve tamamlanmak üzere olan yeni devlet hastanesinde incelemelerde bulunduktan sonra ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL