Asayiş

Vali Kırbıyık, Gümrük Muhafaza Personellerini Ödüllendirdi

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, geçtiğimiz günlerde yapılan operasyonda piyasa değerinin 78 Milyon TL olduğu değerlendirilen 603 kilo uyuşturucu yakalayan Gümrük Muhafaza personellerini başarı belgesi ile ödüllendirdi. H. Kürşat Kırbıyık,..

Vali Kırbıyık, Gümrük Muhafaza Personellerini Ödüllendirdi

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık, geçtiğimiz günlerde yapılan operasyonda piyasa değerinin 78 Milyon TL olduğu değerlendirilen 603 kilo uyuşturucu yakalayan Gümrük Muhafaza personellerini başarı belgesi ile ödüllendirdi.


H. Kürşat Kırbıyık, 06.01.2023 tarihinde Yunanistan’dan Türkiye’ye giriş yapmak isteyen Arnavutluk ülkesine ait tırda, İpsala Gümrük Sahasında Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü görevlilerince yapılan aramada piyasa değeri 78 milyon TL olan 603 kilogram uyuşturucu madde ele geçiren personelleri üstün başarı belgesi ile ödüllendirdi.


İpsala Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat personellerini tek tek tebrik eden Vali Kırbıyık, “Sizlerin dikkati, takibi ve gayreti ile büyük miktarda yakalamalar gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da aynı özen ve dikkatle çalışmalarınızı yürüteceğinize inanıyor, hepinizi tebrik ediyorum.” dedi.

Tören toplu fotoğraf çekilmesinin ardından son buldu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL