Güncel

Vali Vekili Sıdkı Zehin’den 15 Temmuz açıklaması

EDİRNE VALİ V. SIDKI ZEHİN’İN “15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” MESAJI HABER MERKEZİ Bugün 15 Temmuz 2016 tarihinde Aziz Milletimizin iradesine yönelik FETÖ Mensupları tarafından gerçekleştirilen hain silahlı..

Vali Vekili Sıdkı Zehin’den 15 Temmuz açıklaması

EDİRNE VALİ V. SIDKI ZEHİN’İN “15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” MESAJI

HABER MERKEZİ

Bugün 15 Temmuz 2016 tarihinde Aziz Milletimizin iradesine yönelik FETÖ Mensupları tarafından gerçekleştirilen hain silahlı darbe girişiminin bozguna uğratılmasının ve dolayısıyla tarihimizin önemli dönüm noktalarından birisinin yıldönümüdür.Tarih boyunca birçok darbeyi bugün olduğu gibi güçlü iradesiile aşan Türk milleti 15 Temmuz gecesi de şehit kanlarıyla sulanan bu toprakları namertlere çiğnetmemiştir.

O gece şehit olan tüm kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyor,vatan sevdasıyla darbecilerin karşısına dikilen her bir gazi kardeşimize şükranlarımı sunuyorum.Bütün milli değerlerimize kast eden bu alçak saldırıyı asla unutmayacak ve unutturmayacağız.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla meydanları dolduran aziz milletimiz,güçlü iradesi ve kararlılığıyla milli birlik ve beraberliğin en güzel örneklerinden birini sergileyerek 15 Temmuz darbe girişimine karşı büyük bir destan yazmıştır.

Yöntemleri ne olursa olsun, kullandıkları maşalar kim olursa olsun hiç kimse, vatanımızın bütünlüğünün ve milletimizin birliğinin bozulmasına dair kötü emellerine asla ulaşamayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle,15 Temmuz’un yıldönümünde bizlere istiklalimizi ve istikbalimizi sağlayan Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk ve O’nun kahraman silah arkadaşları ile 15 Temmuz şehitleri başta olmak üzere bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha sonsuz rahmet ve saygıyla anıyor; hayattaki gazilerimize sağlıklı, uzun ömür temenni ediyor,aziz milletimize sağlık, afiyet ve huzurlu günler diliyorum.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL