Güncel Siyaset

VATAN PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITTI

VATAN PARTİSİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINI TANITTI

Vatan Partisi Edirne İl Başkanlığı düzenlediği bir toplantı ile milletvekili adaylarını tanıttı.

1

1 Kasım seçimleri öncesinde partilerin aday tanıtımları devam ediyor. Bu kapsamda Vatan Partisi Edirne İl Başkanlığı, 8 Ekim 2015 Perşembe günü Keşan’da bir otelin toplantı salonunda milletvekili adaylarını kamuoyuna tanıttı. Vatan Partisi Edirne İl Başkanı Hasan Ateş başkanlığında yapılan tanıtım toplantısında Edirne 1. Sıra Milletvekili Adayı İnşaat Mühendisi Şükrü Özer, Emekli Albay Celil Levent Özcan ve Emekli Maliyeci Fatma Müzeyyen Oktay basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

5 (1)

Toplantının açılışında konuşan Vatan Partisi Edirne İl Başkanı Hasan Ateş iktidara yüklenerek, Akp ile Pkknın el ele olduğunu, Türkiye’nin altına mayın döşendiğini, ve Türkiye’nin borç dilenmekten başka bir şey yapmadığını vurguladı.

Ateş, açıklamasına şöyle devam etti: “Türkiye, artık devlet millet olarak küresel devletlerin üzerimize sürdüğü bölücü teröre karşı topyekün mücadele dönemine girmiştir. Akp iktidarının Pkk ile el ele yaptığı açılım, Mehmetçiğe kurşun olarak döndü. Böyle Gitmez! Terör örgütü  meclisin göbeğine oturtuldu. Mafya-tarikat düzeninin partileri Türkiye’mizi çıkmaza soktular. Meclis tek bir yasa çıkaramadan kapandı. Hükümet kuramıyorlar. Çözümleri yok. Hala 7 Haziran çıkmazında debeleniyorlar. Bu düzen değişecek başka çare yok. Önümüzde iki büyük görev var. Bölücü teröre bitireceğiz, vatanımızı birleştireceğiz. Yurtta barış olacak. Üretim ekonomisini kuracağız. Ülkemiz borç yatağından çıkacak, çarşılar şenlenecek. Artık çözümsüzlüklerde, çırpınışlarda ısrar etmenin bir anlamı yok. Artık denenmiş, eskimiş, batağa saplanmış partilerden vazgeçmenin zamanı gelmiştir. Türkiye yeniden 7 Haziran çıkmazına dönemez. Vatan Partisi’nin bulunmadığı bir meclis yalnız çözümsüzlük üretir. Değerli Keşanlılar; Başı dik ve onurlu bir Türkiye için oylarınıza talibiz.”

 

Daha sonra kendilerini tanıtarak açıklama yapan Vatan Partisi Edirne Milletvekili Adayları, Türkiye’yi çıkmazdan çıkararak mutlu bir Türkiye oluşturacaklarını ifade ederek 1 Kasım seçimlerinde Keşanlı vatandaşlardan oy istediler.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL