Spor Okuma Sayısı: 28

Vedat Çimen, Okul Sporlarını Değerlendirdi.

Bir Eğitim/Öğretim yılınında, İlçe Okul Sporları Organizasyonu olarak memnun ve başarılı bir şekilde sonuna gelmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Milli Eğitim Müdürlüğü ile    birlikte ilçemizdeki İlkokul, Ortaokul ve Liselerde eğitim gören öğrencilerimizin..

Vedat Çimen, Okul Sporlarını Değerlendirdi.

Bir Eğitim/Öğretim yılınında, İlçe Okul Sporları Organizasyonu olarak memnun ve başarılı bir şekilde sonuna gelmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Milli Eğitim Müdürlüğü ile    birlikte ilçemizdeki İlkokul, Ortaokul ve Liselerde eğitim gören öğrencilerimizin katılımıyla düzenlemiş olduğumuz 10 branşta; ilçe çapında 2.169 öğrenciyle 308 takımla yaklaşık 464 maç yapılmış, ilk iki sırayı alan takımlar ve ferdi dallardaki birinciler Edirne’de yapılan İl Birinciliği yarışmalarında ilçemizi başarıyla temsil etmiş ve 10 il birinciliği, 11 il ikinciliği, 13 il üçüncülüğü, 8 il dördüncülüğü, ferdi olarak 3 il birinciliği ve bir Marmara Bölge birinciliği ve 1 de il ikinciliği gibi dereceler alarak ilçemize bu gururu yaşatmışlardır.

Spor kulüplerimiz voleybolda, ilçemizi hem dışarda hem de ilçemizde organize edilen Midiler ve Küçükler Bölge Şampiyonasında başarıyla temsil etmişlerdir.

Gençlik Haftası, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı geçen yıllardan daha yoğun katılım ve etkinliklere sahne oldu, bu da; Hafta boyunca yapmış olduğumuz 13 etkinlik 4.420 sporcu/öğrenci ve yaklaşık olarak 10.500 kişinin spor, şenlik ve tören şeklindeki faaliyetlerimizi seyretmesine vesile oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü olarak,  başta okul sporları ve gençlik Haftası etkinliklerimizi beraber yürüttüğümüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Keşan Belediye Başkanlığına, İlçe Emniyet Müdürlüğüne, İlçe Sağlık Müdürlüğüne ve tüm görev alan personellerine ve kendi personelimize, hakem camiasına gösterdikleri çaba ve fedakarca çalışmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyor, gelecek eğitim/öğretim yılının daha fazla katılım ve başarılı geçmesini temenni ediyor, herkese hoşça vakit geçireceği güzel bir tatil diliyorum…

 

 

Vedat ÇİMEN

Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Md.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL