TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Dünya Güncel Okuma Sayısı: 633

VEDAT KEMENT VE BÜLENT TÜRKER CEYHAN’ DAKİ ÇOCUKLARI MUTLU ETTİ

Hollanda da yaşayan 2 gurbetçi “İYİLİK PEŞİNDE KOŞ PROJESİ”  ile Türkiye’de bir çok kasabada ihtiyaç sahibi çocuklara bot ve mont  göndererek gönülleri fethettiler. İlk olarak Adana Ceyhan ilçesi ile başlayan ..

VEDAT KEMENT VE BÜLENT TÜRKER CEYHAN’ DAKİ ÇOCUKLARI MUTLU ETTİ
Hollanda da yaşayan 2 gurbetçi “İYİLİK PEŞİNDE KOŞ PROJESİ”  ile Türkiye’de bir çok kasabada ihtiyaç sahibi çocuklara bot ve mont  göndererek gönülleri fethettiler.
İlk olarak Adana Ceyhan ilçesi ile başlayan  ikili  Ceyhan da 100 den fazla  çocuğa mont ve bot göndererek çocukları sevince boğdu.
Vedat Kement yaptığı açıklamada “Yıllardır her yere büyük destekler, çeşmeler ve hayırlar yapıyoruz. Çocukluğumun geçtiği Ceyhan aklıma geldi ve arkadışımla oraya bir etkinlik yapalım çocukarı mutlu edelim dedim. Bana orda destek veren dağıtımda yardımcı olana Uğur Güleç  arkadaşıma ve Yunus ali Kahraman, Süleyman Tuna ve Ahmet Kurt , Alper Atalay arkadaşlarımıza da  dağıtımda yardım ettikleri için  çok teşekkür ederim. Çocukları seviyoruz “dedi.
Bülent Türker de “Bana tüm projelerimde yardımcı olan “İYİLİK PEŞİNDE KOŞ”  projeme destek olan herkese teşekkürler. Vedat Kement arkadaşıma  her zaman her konuda birlikte güzel işler  yapıyoruz. Dünyada sevmekten sonra en güzel  şey sokak hayvanlarına ve çocuklara yardım etmek onları mutlu etmektir” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL