Güncel Vefat Okuma Sayısı: 1.491

Vefatlar-17-18 Mayıs

Mükerrem Gevrek-17 Mayıs   Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Yunus Gevrek’in eşi, Nuray ve Nurgün Gevrek’in anneleri, Özdemir Başkır ve Vural Ciner’in kayınvalideleri, Osman Ciner, Pelin Ciner, Tuna Başkır’ın anneanneleri olan..

Vefatlar-17-18 Mayıs

Mükerrem Gevrek-17 Mayıs 

 Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Yunus Gevrek’in eşi, Nuray ve Nurgün Gevrek’in anneleri, Özdemir Başkır ve Vural Ciner’in kayınvalideleri, Osman Ciner, Pelin Ciner, Tuna Başkır’ın anneanneleri olan Mükerrem Gevrek Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Mükerrem Gevrek, 17.05.2020’de öğle vaktinden sonra kılınaN cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Merhum’a Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Fevzi Cinci-18 Mayıs

İzzetiye Mahallesi halkından Havva Cinci’nin eşi, Rahmi Cinci’nin kardeşi, Kuaför Fevzi Cinci, Ayşe Coşkun, Sultan Eren, Fatma Acar’ın babaları, Hasan Eren, Koray Coşkun, Rıfat Acar, Nilüfer Cinci’nin kayınpederi, Nazmi Cinci’nin amcası, Hasan Demirkol’un dünürü, Fevzi Cinci Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Fevzi Cinci, 18.05.2020’de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından İzzetiye Mahallesi’nde toprağa verilecek.

Merhum’a Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Kadir Urulu-18 Mayıs

 Aşağı Zaferiye Mahallesi halkından Merhum Hasan, Lütfiye Urulu’nun oğlu, Hafize Urulu’nun eşi, Mesut Urulu ve Nebi Urulu’nun babaları, Saniye, Yıldız, Düriye Ulu, Ali Yaşar Urulu ve Emine Demir’in kardeşleri, Fatma, Ayşe, Hasan, Hediye Urulu’nun amcaları, Hayrettin Yavuz’un ağabeyi, Yasemin Urulu’nun kayınpederi, Yiğitcan, Enis Emre, Yağmur, Mertay Kadir Urulu’nun dedeleri olan Kadir Urulu Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Kadir Urulu, 18.05.2020’de öğle vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Zaferiye Mahallesi Camii’nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Merhum’a AllaH’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile beşsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Mümin Aydemir-18 Mayıs

 Yenimescit Mahallesi halkından Merhum Ali ve merhume Emine Aydemir’in oğulları, Yalçın Aydemir’in kardeşi, Aytaç, Ali, Aylin’in babaları, Naile Aydemir’in eşi olan Mümin Aydemir Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Mümin Aydemir, 18.05.2020’de ikindi vaktinden sonra kılınacak cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verilecek.

Merhum’a Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL