TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 225.064
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.904
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 62
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.143
Vefat Okuma Sayısı: 3.735

Vefatlar-8-9 Temmuz

Meliha Mercimek- 8 Temmuz  Keşan halkından Merhum öğretmen Muttalip Mercimek’in eşi, Nuray Malkoç’un annesi, Merhum Recep Tarhan ve Merhume Ayşe Tarhan’ın kızı, Merhum Sadettin Tarhan ve Melihat Sağoğlu’nun ablaları, Hazal..

Vefatlar-8-9 Temmuz
Meliha Mercimek- 8 Temmuz

 Keşan halkından Merhum öğretmen Muttalip Mercimek’in eşi, Nuray Malkoç’un annesi, Merhum Recep Tarhan ve Merhume Ayşe Tarhan’ın kızı, Merhum Sadettin Tarhan ve Melihat Sağoğlu’nun ablaları, Hazal Malkoç’un anneannesi Kadir Malkoç’un kayınvalidesi Meliha Mercimek Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Meliha Mercimek, 08 Temmuz 2020 Çarşamba günü  öğle vaktinden sonra kılınan cenaze namazının ardından Hersekzade Ahmet Paşa Camii’nden alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verildi.

Merhume’ye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com

—————————————————————————————————————————————————————————————————————

 Rabiye Okci-8 Temmuz

 Adilhan Köyü halkından Merhum Ayşe ve Yusuf Engin’in kızları, Hayri Okci’nın eşi, Erol ve Birol Okci’nin anneleri, Yiğit Okci’nin babaannesi, İmren ve Ayşe Okci’nin kayınvalideleri, Merhum Cevdet ve Fuat Engin, Zihniye Demir’in kızkardeşleri Rabiye Okci Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Rabiye Okci, 08 Temmuz 2020 Çarşamba günü  ikindi vaktinden sonra kılınan cenaze namazının ardından Sarayavluları Camii’nden alınarak Enez Yolu Mezarlığı’na defnedildi.

Merhume’ye Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Recep Zati Uysal-9 Temmuz

 Yayla Köyü halkından Menşure Uysal’ın eşi, Mıstık, Şefik ve Bekir Uysal’ın babaları, Bakkal Recep Zati Uysal hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün saat 12.00’de Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evinden alınarak öğle namazına müteakiben Yayla Köyü Mezarlığı’na defnedilecektir.

Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarında sabır ve başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Ahmet Okay-9 Temmuz

 Yerlisi Köyü halkından İsmail Okay ve merhume Dudu Okay’ın oğulları, Necibe Okay’ın eşi,Gülsüm Keskin , Gülşen Okay ve Hayriye Şen’in babaları Ahmet Okay hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Yerlisu Köyü’nde defnedilecektir.

Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL