Vefat Okuma Sayısı: 1.297

Vefatlar- 9 Eylül 2020

Ahmet KURU  Karasatı Köyü halkından Merhum Ahmet ve Merhume Habibe Kuru’nun oğulları, Ayşe Kuru’nun eşi, Ufuk ve Ümmü’nün babaları, Nedim, Necmettin, Sadi Kuru ve Fatma Başdümen, Nevin Akıncı, Hülya Değirmenci’nin..

Vefatlar- 9 Eylül 2020

Ahmet KURU

 Karasatı Köyü halkından Merhum Ahmet ve Merhume Habibe Kuru’nun oğulları, Ayşe Kuru’nun eşi, Ufuk ve Ümmü’nün babaları, Nedim, Necmettin, Sadi Kuru ve Fatma Başdümen, Nevin Akıncı, Hülya Değirmenci’nin ağabeyleri, Ahmet Kuru Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Ahmet Kuru, 09.09.2020′ de öğlen namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karasatı Köyü’nde toprağa verilecektir.

Merhum’a  Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Feride YILMAZ

 İspat Cami Mahallesi halkından Merhum Taksici Enver Yılmaz’ ın eşi, Burhanettin Şentürk, Neriman Zöngür, Merhum Mustafa Şentürk ve Merhum İsmail Şentürk’ ün kardeşleri, Şafak Yılmaz ve Ufuk Yılmaz’ ın anneleri, Filiz ve Gülhan Yılmaz’ ın kayınvalidesi, Burak, Emre, Buğrahan Atlas, Ayşegül ve Gülşah’ ın babaanneleri, Feride Yılmaz Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur.

Feride Yılmaz, 09.09.2020′ de,ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Yeni Camii’nden alınarak Asri Mezarlık’ta toprağa verilecektir.

Merhume’ye  Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ile başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL