Vefat Okuma Sayısı: 39

Vefatlar

Özer BALKAN-(1.12.2019)  Keşan halkından, sanayi esnaflarından merhum Muzaffer Balkan ve Fatma Balkan’ın oğulları, İlknur Balkan’ın eşi, Oğuzhan Balkan ve Özge Balkan’ın babaları, İlker Balkan ve İlknur Çiftçioğlu’nun kardeşleri olan Özer..

Vefatlar

Özer BALKAN-(1.12.2019)

 Keşan halkından, sanayi esnaflarından merhum Muzaffer Balkan ve Fatma Balkan’ın oğulları, İlknur Balkan’ın eşi, Oğuzhan Balkan ve Özge Balkan’ın babaları, İlker Balkan ve İlknur Çiftçioğlu’nun kardeşleri olan Özer Balkan (48) vefat etti.,

ÖZER BALKAN,  ikindi vakti, Hersekzade Ahmet Paşa Camisi’nde kılınan cenaze namazının ardından Asri Mezarlık’ta toprağa verildi.

Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Nevzat Kara

 Gökçetepe köyü halkından, merhum Hüseyin Kara ve Hanife Kara’nın oğulları, Günay Kara’nın eşi, Ahmet Kara ve Hatice Kayabaşı’nın kardeşleri, Esma, Çelen, Seda Çelikkut ve Sedat Kara’nın babaları, Kaan Çelen, Hüseyin Çelikkut ve Halil Kundakçı’nın kayınpederi olan Nevzat Kara (57) vefat etti.

NEVZAT KARA, bugün öğle vakti kılınacak cenaze namazının ardından, Gökçetepe köyünde toprağa verilecek.

Merhuma Allah’tan rahmet; ailesi ve yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com


Münevver Ayaroğlu

 Yukarı Zaferiye Mahallesi halkından, merhum Hacı Besim Şen ve Meryem Şen’in kızları, eski belediye zabıta çavuşlarından merhum Arif Ayaroğlu’nun eşi, Havva Tunca, Yurdagül Erkan, Necla Karagöz, Nihal Çoan ve Hasan Ayaroğlu’nun anneleri, Ayşe Ayaroğlu’nun kayınvalidesi olan Münevver Ayaroğlu (92) vefat etti.

Münevver Ayaroğlu , bugün ikindi vakti Yukarı Zaferiye Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından Enez Yolu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ile yakınlarına, sabır ve başsağlığı dileriz.

www.kesanpostasi.com

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL