TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Bölgeden

VETERİNER HEKİM AHMET METİN ALKAN,CİĞERLERİMİZ YANDI, YANIYOR

Yurdun büyük bir bölümünde eş zamanlı olarak meydana gelen yangınlardan büyük üzüntü duyduğunu belirten Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan, yayımladığı mesajla yangını çıkaranlara sert tepki gösterdi. BURSA / UHA  – Veteriner..

VETERİNER HEKİM AHMET METİN ALKAN,CİĞERLERİMİZ YANDI, YANIYOR

Yurdun büyük bir bölümünde eş zamanlı olarak meydana gelen yangınlardan büyük üzüntü duyduğunu belirten Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan, yayımladığı mesajla yangını çıkaranlara sert tepki gösterdi.

BURSA / UHA  – Veteriner Hekim Ahmet Metin Alkan, yayımladığı mesajla yurdun çeşitli bölgelerinde yangın çıkaranlara sert tepki gösterdi.

 

Alkan, “Ciğerlerimiz yandı, yanıyor İnsanlıktan nasibini alamamış canilerin, canavarların, hainlerin, satılmışların, başka ülkelerin maşası olan hain vatansız insanların yaktıkları ormanlarda yanan ağaçlar ve bitkiler de ölen hayvanlar da canlı varlık Bu ağır ihaneti yapanlara en ağır cezaların verilmesi lazım. Müebbetse müebbet, idamsa idam! Yüz yıllık ağaçlar, kolay mı yetişiyor! İçerisinde ölen canlar ve hayvanlar Bu öyle unutulup geçiştirilecek bir ihanet değil. İhanetin içinde olanlar, bunlarla beraber olanlar en büyük vatan hainidir! Bütün yangın olan yerlerdeki kardeşlerimize geçmiş olsun diyorum. Rabbim; bu satılmışlardan, hainlerden, insanlıktan nasibini alamamışlardan ülkemizi, milletimizi, devletimizi korusun. Bunu bir Müslüman, Türk ve insan yapamaz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL