Bölgeden Okuma Sayısı: 50

VİZE’NİN VE TÜRKİYE’NİN GURURU TÜRKİYE REKORTMENİ İSTANBUL SAĞLAM’A ÖDÜL

İlkokul  1.-2.3. ve 4 sınıfta  4 ödüllü İlçe birincilikleri ve ikincilikleri yanında  bir de Kırklareli il birinciliği ödülünü ekleyen resim aşığı   İstanbul Sağlam Türkiye genelinde elde edilebilmesi güç bir  rekorun altına ..

VİZE’NİN VE TÜRKİYE’NİN GURURU TÜRKİYE REKORTMENİ İSTANBUL SAĞLAM’A ÖDÜL

İlkokul  1.-2.3. ve 4 sınıfta  4 ödüllü İlçe birincilikleri ve ikincilikleri yanında  bir de Kırklareli il birinciliği ödülünü ekleyen resim aşığı   İstanbul Sağlam Türkiye genelinde elde edilebilmesi güç bir  rekorun altına  imza atmıştır.

Tv kanallarında tüm dünyaya bu başarıları  duyurulan İstanbul Sağlam’a  bir ödülde  başarılarını destekleyen sponsorluğunu üstlenen Bülent Türker’den geldi.

Hollanda Kraliyet Şövalyesi  Vize li  Bülent Türker’i  ofisinde ziyaret eden İstanbul Sağlam’ı bu başarılarından  dolayı tebrik eden  Bülent Türker  şunları söyledi.

“Vizeli kızımız İstanbul Sağlam’ı yürekten kutluyorum.  Kendisi Zeki Müren in manevi torunu olması  bakımından  zaten ünlü. Şu an 9 yaşında olan  ve  Türkiye’de erişilmesi güç bir rekora imza atan  küçük sanatçımızın başarıları yakın zamanda tüm dünyada  da konuşulacağınainanıyorum. Daha şimdiden Vize der  bir yıldız yükseliyor diyebiliriz”  diyerek Adına yazılı şiiri de kendisine plaketle birlikte takdim etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL