HESABIM
Üye Ol

Volkan Can’ın Başarısı Kırklareli Sınırlarını Aştı!

Volkan Can’ın Başarısı Kırklareli Sınırlarını Aştı!

Spor Toto Süper Lig haricinde diğer tüm ligleri kapsayan bir anlayışla hareket eden “TFF ALT LİGLER” isimli oluşum, Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’ı “En Karizmatik ve En Başarılı Kulüp Başkanı” olarak ilan etti. Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’ın görev süresi boyunca maddi imkansızlıklara rağmen Kırklarelispor Kulübü’ne altın çağını yaşattığını ve bu nedenden ötürü övgüyü hak...

Haberin Tarihi: 11 Ocak 2019 - Okunma Sayısı:404 defa okundu.

Spor Toto Süper Lig haricinde diğer tüm ligleri kapsayan bir anlayışla hareket eden “TFF ALT LİGLER” isimli oluşum, Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’ı “En Karizmatik ve En Başarılı Kulüp Başkanı” olarak ilan etti.

Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’ın görev süresi boyunca maddi imkansızlıklara rağmen Kırklarelispor Kulübü’ne altın çağını yaşattığını ve bu nedenden ötürü övgüyü hak ettiğini söyleyen yetkililer, yaptıkları araştırma ve çalışma sonucunda Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can’ı “Alt liglerin en karizmatik ve en başarılı kulüp başkanı” olarak ilan ettiler. Kendisiyle ilgili yapılan yakıştırmaların mutluluk verici olduğunu ifade eden Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can “Yaptığımız fedakarlıkların, çektiğimiz çilelerin spor kamuoyunda bilinmesi ve takdir edilmesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi.

Konuyla ilgili açıklamasına devam eden Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can “Göreve geldiğimizden bugüne kadar geçen zaman zarfı içerisinde Kırklarelispor’un başarısı için hiçbir fedakarlıktan kaçmadık. Bizim amacımız; Kırk Şehitler Abidesini ve Şehrimizi spor camiasında layıkıyla temsil etmektir. Maddi ve manevi olarak yıprandığımız, çeşitli zorluklar nedeniyle potansiyelimizi tam olarak kullanamadığımızın farkındayız. Ancak sıfır sponsor ve yardım ile ancak bu kadar yapılabilir. Kulübüz borçsuz bir şekilde yoluna devam ediyor. Bununla birlikte ileriye yatırım amacıyla, geçtiğimiz sezon başında ciddi bir gençleşme hareketi başlattık. Kadromuzda bulunan futbolcuların yaş ortalamasını düşürerek, geleceğin Kırklarelispor’unu yaratmak için mücadele ettik. Şuan öncelikli hedeflerimiz arasında kendi kendine yetebilen bir kulüp yaratmak vardır. Sabit gelir, bizim önceliğimizdir. Kırklarelispor’un hak ettiği noktaya gelebilmesi ve sabit gelir sayesinde önünü görebilmesi çok önemlidir. Yaptığımız çalışmaları gözlemleyerek şahsıma böylesine güzel bir yakıştırma yapan TFF Alt Ligler sayfasına teşekkür ediyorum” dedi.

Söz konusu sayfa tarafından yapılan paylaşımın altına Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can için çok sayıda destek mesajı paylaşıldı.

 

Kaynak: Mert SATILMIŞ

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı