Güncel

Yakışmadı sana Muharrem Sarıkaya!…

Mehmet GENÇ GAZİANTEP/UHA Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya’nın, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’le yaptığı yayın sırasında ses kontrolü yapan kişiye atılan tokat programa damga vurdu. Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya’nın “Gün..

Mehmet GENÇ

GAZİANTEP/UHA

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya’nın, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’le yaptığı yayın sırasında ses kontrolü yapan kişiye atılan tokat programa damga vurdu.

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya’nın “Gün Başlıyor” adlı programda İhlas Haber İha Gaziantep Muhabiri Ahmet Demir olduğu söylenen kişiye yayın sırasında tokat attığı ortaya çıktı. Twitter hesabından bir video paylaşan gazeteci Talat Atilla, 17 Aralık’ta AKP’li Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin’in konuk olduğu Habertürk yayında yaşananları aktardı. Paylaşılan videoda Sarıkaya’nın yayın konuğu Şahin ile konuştuğu bu sırada yanına gelen bir kişinin kulaklık ile ses bağlantısını kontrol ettiği görüldü. O anlarda Sarıkaya’nın bir anda sinirlenip yanındaki kişiye tokat attığı kameraya yansıdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL