TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Köşe Yazısı

YAPÇASAN YAP.. YETTİ GARİ!

  Efendim, aşağıda aktaracağım hikâye veya olay; Trakyada çok söylenen ve anlatılagelen hikâyedir.. Anlatı şöyle: Bir çiftçi karısı bütün gün tarlada çalıştıktan sonra evine gelir ve yatma zamanı gelince yatağına..

YAPÇASAN YAP.. YETTİ GARİ!

 

Efendim, aşağıda aktaracağım hikâye veya olay; Trakyada çok söylenen ve anlatılagelen hikâyedir..

Anlatı şöyle: Bir çiftçi karısı bütün gün tarlada çalıştıktan sonra evine gelir ve yatma zamanı gelince yatağına uzanır ve o esnada kocası yanına gelerek, kendisi ile sevişmek ister ve kendince; karısı ile cilveleşmeye başlar! Ancak: Yorgun kadın eşine dönerek, şöyle seslenir: “Bana bak adam! Yapçasan yap.. Yoksa benim çişim geldi ve yapıp uyuyacağım!!”

 

Efendim, bildiğimiz üzere; ülkemizde Cumhur ittifakına karşı oluşmuş bir millet ittifakı var.. Görünürde bu iki ittifak çatışma halindedir… Halindedir de: Öyle anlaşılıyor ki, Millet ittifakı tek adam rejiminin dibe vurmasını bekleyerek,  cumhur ittifakına öldürücü darbeyi vurmak istemektedir!

Bu durumda Millet ittifakına şunu söylemek isterim: Beyler, daha ne bekliyorsunuz? Bundan daha kötüsü olabilir mi? Halkımız her şeyin farkında da; galiba bir tek siz anlayamamışsınız!

Halkımız artık sizden kendilerine bir kurtuluş reçetesi vermenizi ve de; inandırıcı olmanız için tüm Millet ittifakı paydaşlarının ortaklaşa bir kare içerisinde fotoğraf çektirmenizi ülkemizin geleceği ile ilgili çözüm önerilerini açıklamanızı bekliyor!.

Anayasa çalışmaları iktidar değişikliği ile birlikte gelecektir. Şimdi zaman halkımızın  ekonomik düzlüğe kavuşturulması zamanıdır.. Doğamızın daha fazla zarar görmesini önleme zamanıdır.. Yoksa; yatakta cilveleşme zamanı değildir.. Halkımız yorgun hem de çok yorgundur!

Hadi artık! Yapçasanız yapın bu işi! Yetti gari!..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL