HESABIM
Üye Ol

Yarınlara geç kalmadan” isimli tiyatro ilgili ile izlendi

Yarınlara geç kalmadan” isimli tiyatro ilgili ile izlendi

Enez İlçe Kaymakamlığı ve Enez Belediye Başkanlığı’nın katkılarıyla, İzmir Derin Sahne Tiyatro Ekibi tarafından tiyatro gösterisi düzenlendi. Enez Düğün Salonunda düzenlenen tiyatroya İlçe Kaymakamı, Elif Canan Tuncer Ersöz, Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, kurum ve kuruluşların amir ve memurları ile vatandaşlar katıldılar. Uyuşturucuyla mücadele kapsamında farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen “Yarınlara geç Kalmadan” isimli tiyatro...

Haberin Tarihi: 13 Nisan 2018 - Okunma Sayısı:704 defa okundu.

Enez İlçe Kaymakamlığı ve Enez Belediye Başkanlığı’nın katkılarıyla, İzmir Derin Sahne Tiyatro Ekibi tarafından tiyatro gösterisi düzenlendi.

Enez Düğün Salonunda düzenlenen tiyatroya İlçe Kaymakamı, Elif Canan Tuncer Ersöz, Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, kurum ve kuruluşların amir ve memurları ile vatandaşlar katıldılar.

Uyuşturucuyla mücadele kapsamında farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen “Yarınlara geç Kalmadan” isimli tiyatro gösterisi, izleyenlerden büyük beğeni aldı. Enez İlçe Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz ve Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, vatandaşlar tarafından büyük beğeni alan İzmir Derin Sahne Tiyatro Ekibini tebrik ettiler ve ileriki tarihlerde tekrar buluşmak dileğiyle, teşekkürlerini dile getirdiler.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı