Yayla Sahili’nde nereden nereye?…

Okuma Sayısı:53

              

                              Keşan Postası/ÖZEL

               Yayla Sahili’ne yapılan limanın ardından sahilde yaşanan çevre faciası yıllardan beri önemini korurken, bu konuda yapışan bir çok uğraşa rağmen bir sonuç alınamıyor.

                Öte yandan sitemizin yaptığı araştırmalar sonucu Yayla Sahili inşa edilmeden önce elde ettiğimiz fotoğraflarda Yayla Sahili’nin o eski güzel kumsalının ortaya çıkmasını sağladı.

                Bilindiği gibi 29 Temmuz Pazar günü Yayla Sahili’nde yapılan ve sorunların tartışıldığı toplantıya bölge Milletvekilleri Recep Gürkan ve Kemal Değirmendereli, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, siyasi parti temsilcileri ve Yayla Sahili sakinlerinin katıldığı bir toplantıda sahilin sorunları ele alınarak çözüm yolları ve bundan sonra takip edilecek yol ve yöntem belirlenerek kamuoyunun dikkatine sunulmaya çalışıldı.

                İşte Yayla Limanı’nın eski o güzel kumsalı ve bugünkü hali; bunu siz değerli okurlarımızın yorumuna bırakıyoruz.

 

                                                   

2 thoughts on “Yayla Sahili’nde nereden nereye?…

  1. ALmanyadan bile gelenler oluyo tertemiz suları için .çünkü başka bi sosal faliyeti yok yayla sahillerinin ,deniz yosun tutmay başlamış eskiden yosunları çok uzaklarda görürdük ,içler acısı bi durum var ama kimse görmüyo .kaybetmek üzereyiz eskiyi ve şu andaki halini görmeyen anlayamaz ne demek istedigmizi .bim sok a101 gibi marketleri getierek sorunların yüzde 20 çözülr ya gerisi …….

  2. evler sular altında kaldı illet duvar ördü uyurken deniz suyuyla bogulmalarımı bekleniyo bu limanın yıkılması için .kıyı kalmadı belediye hiç çalışıyo çok büyük rezillik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Kemerburgaz Üniversitesi-Hasiad İşbirliği ile Teknopark kurulacak

                                                      Hadımköy- Arnavutköy sanayici ve […]