HESABIM
Üye Ol

Yayla Sahili’nde nereden nereye?…

Yayla Sahili’nde nereden nereye?…

                                             Keşan Postası/ÖZEL                Yayla Sahili’ne yapılan limanın ardından sahilde yaşanan çevre faciası yıllardan beri önemini korurken, bu konuda yapışan bir çok uğraşa rağmen bir sonuç alınamıyor.                 Öte yandan sitemizin yaptığı araştırmalar sonucu Yayla Sahili inşa edilmeden önce elde ettiğimiz fotoğraflarda Yayla Sahili’nin o eski güzel kumsalının ortaya çıkmasını sağladı.                 Bilindiği gibi 29...

Haberin Tarihi: 1 Ağustos 2012 - Okunma Sayısı:4281 defa okundu.

              

                              Keşan Postası/ÖZEL

               Yayla Sahili’ne yapılan limanın ardından sahilde yaşanan çevre faciası yıllardan beri önemini korurken, bu konuda yapışan bir çok uğraşa rağmen bir sonuç alınamıyor.

                Öte yandan sitemizin yaptığı araştırmalar sonucu Yayla Sahili inşa edilmeden önce elde ettiğimiz fotoğraflarda Yayla Sahili’nin o eski güzel kumsalının ortaya çıkmasını sağladı.

                Bilindiği gibi 29 Temmuz Pazar günü Yayla Sahili’nde yapılan ve sorunların tartışıldığı toplantıya bölge Milletvekilleri Recep Gürkan ve Kemal Değirmendereli, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, siyasi parti temsilcileri ve Yayla Sahili sakinlerinin katıldığı bir toplantıda sahilin sorunları ele alınarak çözüm yolları ve bundan sonra takip edilecek yol ve yöntem belirlenerek kamuoyunun dikkatine sunulmaya çalışıldı.

                İşte Yayla Limanı’nın eski o güzel kumsalı ve bugünkü hali; bunu siz değerli okurlarımızın yorumuna bırakıyoruz.

 

                                                   

Bu yazıya 2 Yorum Yapıldı.

  • seyhan
    9 Ağustos 2015 09:59 Kullanıcı Profili

    evler sular altında kaldı illet duvar ördü uyurken deniz suyuyla bogulmalarımı bekleniyo bu limanın yıkılması için .kıyı kalmadı belediye hiç çalışıyo çok büyük rezillik

  • seyhan
    9 Ağustos 2015 10:07 Kullanıcı Profili

    ALmanyadan bile gelenler oluyo tertemiz suları için .çünkü başka bi sosal faliyeti yok yayla sahillerinin ,deniz yosun tutmay başlamış eskiden yosunları çok uzaklarda görürdük ,içler acısı bi durum var ama kimse görmüyo .kaybetmek üzereyiz eskiyi ve şu andaki halini görmeyen anlayamaz ne demek istedigmizi .bim sok a101 gibi marketleri getierek sorunların yüzde 20 çözülr ya gerisi …….

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı