TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Asayiş

Yayla Sahili’nde tüp patlaması sonucu 3 kişi yaralandı

Saros Körfezi Yayla sahilinde 5 Ağustos 2021 Perşembe günü sabahı meydan gelen bir olayda tüpten sızan gazın patlamasıyla bomba etkisi bir patlama oluştu. Olayda aynı aileden 3 kişi yaralandı.  Saat..

Yayla Sahili’nde tüp  patlaması sonucu 3 kişi yaralandı

Saros Körfezi Yayla sahilinde 5 Ağustos 2021 Perşembe günü sabahı meydan gelen bir olayda tüpten sızan gazın patlamasıyla bomba etkisi bir patlama oluştu.

Olayda aynı aileden 3 kişi yaralandı.  Saat 07.30 sıralarında Yayla sahilinde bulunan bir evde meydana gelen olayda gece saatlerinde ocakta süt ısıtan T.K., sonrasında ocağın başından ayrıldı; ancak bilinmeyen bir sebeple tüpten sızan gaz önce mutfak ardından da tüm evin içine doldu.

Sabah saatlerinde kahvaltı hazırlamak için tekrar ocağın başına geçen T.K. , çakmağı çaktığında patlama oldu. İçeride biriken gazın basıncın etkisiyle bomba gibi patladığı ev ağır hasar aldı.

Evde pencere çerçeveleri patlamanın basıncı ile söküldü. Olayda evde bulunan T.K ile eşi C.K. ve 3 yaşındaki çocukları Y.E.K. yaralandı.

Komşuların durumu bildirmesiyle olay yerine gelen ambulanslarla yaralılar Keşan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Keşan İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ve Jandarma ekipleri de inceleme yapmak üzere olay yerine geldi. Bu sırada gaz sızıntısı yapan tüp de dışarıya çıkarılarak güvenli bir yere alındı.


Durumların ciddiyetini koruduğu yaralılar helikopter ambulansla İstanbul ve Bursa’daki hastanelere kaldırıldı.

Yaralılardan T.K.’nın 6 aylık hamile olduğu da öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL