HESABIM
Üye Ol

Yayla’daki ihaleler yapıldı.

Yayla’daki ihaleler yapıldı.

Yayla sahilindeki Çay Ocağı ve Tuvalet İhalesi, 11 Haziran 2019 Salı günü Keşan Belediye Encümeni huzurunda gerçekleşti. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun başkanlık ettiği ve encümen üyeleri Feridun Tümer, Aladdin Öztürk, Sevil Çelik, Levent Keçimen ile Keşan Belediye Meclisi Üyesi Nehir Gergin’in katıldığı ihale saat 15.30’da gerçekleşti. İlk olarak muhammen bedeli yıllık 5.000 TL olan...

Haberin Tarihi: 12 Haziran 2019 - Okunma Sayısı:349 defa okundu.

Yayla sahilindeki Çay Ocağı ve Tuvalet İhalesi, 11 Haziran 2019 Salı günü Keşan Belediye Encümeni huzurunda gerçekleşti.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun başkanlık ettiği ve encümen üyeleri Feridun Tümer, Aladdin Öztürk, Sevil Çelik, Levent Keçimen ile Keşan Belediye Meclisi Üyesi Nehir Gergin’in katıldığı ihale saat 15.30’da gerçekleşti.

İlk olarak muhammen bedeli yıllık 5.000 TL olan çay ocağı ihalesi gerçekleşti. Bu ihaleye tek başına katılan Ali Üren ihaleyi 5.500 TL bedelle kazandı.

Daha sonra yapılan tuvalet ihalesine de tek başına katılan Cemil Karakiraz da 2.000 TL muhammen bedeli olan ihaleyi 2.100 TL bedelle kazandı.

İki ihale de Keşan Belediyesi’nin Facebook sayfasından canlı olarak yayınlandı.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı