Kültür Sanat Manşet Okuma Sayısı: 24

YENİ YILA MERHABA KONSERİ

Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Kapsamında; Türk Sanat Müziği Korosu tarafından “Yeni Yıla Merhaba Konseri” düzenlenecek. 2006 yılında Edirne Belediyesi bünyesinde kurularak; konserlerine hız kesmeden devam eden Türk Sanat Müziği..

YENİ YILA MERHABA KONSERİ

Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Kapsamında; Türk Sanat Müziği Korosu tarafından “Yeni Yıla Merhaba Konseri” düzenlenecek.

2006 yılında Edirne Belediyesi bünyesinde kurularak; konserlerine hız kesmeden devam eden Türk Sanat Müziği Korosu; 2020 yılında da Edirneli müzikseverler ile bir araya gelerek; Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz şarkılarını seslendirecek. Ebru Gövez ve Seven Sansı yönetiminde 11 Ocak Cumartesi Saat: 19.30’da Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda ‘Yeni Yıla Merhaba’ konseri düzenlenecek. Türk Sanat Müziği Korosu; Sanat Müziği’ne ait eşsiz parçaları ve eserleri seslendirerek, Edirnelilere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Edirne Belediyesi olarak kültürel ve sanatsal aktivitelere hız kesmeden devam ettiklerini; farklı temalarla düzenledikleri konserlerle müziği ve sanatı Edirne Halkı ile buluştuklarını belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; kültür ve sanat kenti Edirne’de ücretsiz olarak düzenlenecek konsere tüm Edirne Halkı’nı davet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL