TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Güncel

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu üyeliğine Abdullah Yılmaz getirildi

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yaraşır’ın Covid nedeniyle yaşamını yitirmesinin ardından şube yönetim kurulu üyeliğine yedek üyelerden Abdullah Yılmaz getirildi.   Şube Yönetim Kurulu tarafından alınan..

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu üyeliğine Abdullah Yılmaz getirildi

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yaraşır’ın Covid nedeniyle yaşamını yitirmesinin ardından şube yönetim kurulu üyeliğine yedek üyelerden Abdullah Yılmaz getirildi.

 

Şube Yönetim Kurulu tarafından alınan karar gereği Yönetim Kurulu Üyeliği’ne Yedek Üyelerden Abdullah Yılmaz’ın getirildiğini belirten Şube Başkanı Erdoğan Demir “Yönetimimize katkı veren ve Covid nedeniyle talihsiz bir şekilde aramızdan ayrılarak bizleri derin üzüntüye boğan Mustafa Yaraşır arkadaşımızı bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz. Yönetim olarak aldığımız karar gereği Mustafa Yaraşır arkadaşımızın yerine Yönetim Kurulu üyeliğimize yedek üyelerimizden Abdullah Yılmaz arkadaşımız getirildi. Kendisine hayırlı olsun ve aramıza hoş geldin diyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL