TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 151.342
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.862
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 164
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 7.905
Güncel Okuma Sayısı: 610

Yılmaz Bayraktar’dan sevindirici haber…

İpsala ve yurt geneli motosiklet camiasında geniş bir kesim tarafından sevilen ve sayılan, ATAM Motosiklet Kulübü İpsala Temsilcisi, TEMA Gönüllüsü, İpsala Toplumsal Kalkınma ve Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, BİDOST Üyesi, aktivist ve sivil toplum gönüllüsü Yılmaz Bayraktar, bilindiği üzere..

Yılmaz Bayraktar’dan sevindirici haber…

İpsala ve yurt geneli motosiklet camiasında geniş bir kesim tarafından sevilen ve sayılan, ATAM Motosiklet Kulübü İpsala Temsilcisi, TEMA Gönüllüsü, İpsala Toplumsal Kalkınma ve Geliştirme Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, BİDOST Üyesi, aktivist ve sivil toplum gönüllüsü Yılmaz Bayraktar, bilindiği üzere geçtiğimiz Pazar akşamı saat 20.00 sularında İpsala’da geçirdiği bisiklet kazası sonrası, Keşan Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı.

Gerçekleştirilen ilk müdahalenin ardından beyin kanaması geçirdiği tespit edilen Bayraktar’ın geçtiğimiz gün yapılan tomografi çekimi sonucunda, ilgili doktorlar tarafından 3 gün boyunca uyutulmasına karar verilmişti.

Ailesi ve yakınları tarafından Keşan Devlet Hastanesi’nden edinilen bilgilere göre, Bayraktar’ın durumunun iyiye gittiği, beyin kanamasının durduğu ve birkaç gün içinde uyanmasının beklendiği ifade edildi.

www.gazetesaros.com

Yılmaz Bayraktar’ı bir an önce aramızda görmek dileğiyle, tekrardan acil şifalar diliyoruz./

www.kesanpostasi.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL