Köşe Yazısı

YKS GELDİ ÇATTI

YKS GELDİ ÇATTI

YARINLARI KURTARMAK SİZDE yani ( YKS ) GELDİ ÇATTI

Herbirinize başarılar diliyorum .Canım çocuklarım herkes bir şey söyledi Korona denilen pandemi yüzünden karmaşayla başbaşa kaldınız bu yıl hepiniz değişik şekilde üzüntüler yaşadınız Okullarınızdan ayrıldınız,arkadaşlarınızdan ayrı kaldınız , belki içinizde hastalanan oldu ama herşey bitti şimdi.Aslında sizler çok büyük bir şey başararak kendi kendinizi sınavlara hazırladınız sizleri kutluyorum bu yüzden .

Hayatta her daim sınavlar olacaktır ama unutmayın sınav demek Hayat demek değildir. Kendinizi önemseyin siz bu sınavı başarırsınız .

Hedeflerinize ulaşmaktan asla vazgeçmeyin .

Canım çocuklarım sizler bizim geleceğimizin teminatısınız Kendinizin ve ülkemizin geleceği için eğitim hayatınızda çok çalışıp ,güzel mevkilere gelin ,geldiğiniz bu güzel mevki ve makamlarda milli ve manevi değerlerimize sahip çıkın adaleti ve liyakati asla unutmayın . Unutmamanız gereken bir şey daha var hepiniz çok değerlisiniz olur da bir aksilik olursa da seneye yine sınav var.

Sınava giderken lütfen sınav saatinden bir saat önce sınav yerinizde olun yanınızda maskenizi ,kimliğinizi ve sınava giriş belgenizi götürmeyi sakın unutmayın .

Bir anne olarak sizlere çok güveniyorum , Hepinize sizle beraber sınava girecek olan oğluma da bu sınavda başarılar dilerim .

Bütün ümidim gençliktedir.M.Kemal Atatürk

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL