TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Kültür Sanat
 • Okuma Sayısı: 252

 • YÖREX’te Kadın Kooperatiflerine yoğun ilgi

  TEKKOP ve KESKÜP Yörex Fuarı’nda stand açtı  TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu kadın kooperatiflerinin standını ziyaret etti Antalya’da 20-24 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX)’nda Keşan Belediyesi tarafından..

  YÖREX’te Kadın Kooperatiflerine yoğun ilgi

  TEKKOP ve KESKÜP Yörex Fuarı’nda stand açtı

   TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu kadın kooperatiflerinin standını ziyaret etti

  Antalya’da 20-24 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX)’nda Keşan Belediyesi tarafından destek verilen Trakya Emekçi Kadınlar Kooperatifi (TEKKOP) ve Keşan Sepetçi Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi (KESKÜP), stand açtı.

  TEKKOP ve KESKÜP standları katılımcılar tarafından da büyük ilgi görürken, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da standı ziyaret etti.

  Kooperatiflerin stant ve ürünleri Hisarcıklıoğlu’ndan tam not aldı.

  Rifat Hisarcıklıoğlu, Keşan Belediyesi’nin bu güzel girişimi nedeniyle Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nu tebrik ederek, iki kooperatife de destek sözü verdi.

  Helvacıoğlu da ziyaret nedeniyle Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederek, kadınlar tarafından hazırlanan yöresel ürünlerden oluşan sepet hediye etti.

  TEKKOP ve KESKÜP yetkilileri de böyle güzel bir fuara kendilerinin katılmasına destek olan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

  Kadın kooperatiflerini desteklemeye devam ettiklerini belirten Helvacıoğlu, “Dönemimizde kurulan TEKKOP ve KESKÜP ile YÖREX’te yerimizi aldık. Kadınlarımızı desteklemeye devam ediyor ve güzel sonuçlar almaya devam ediyoruz.  Kadınlarımızın başarılarıyla da gururlanıyoruz. Standımızı TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere birçok kişi ziyaret etti. Başkanımız Hisarcıklıoğlu’nun Keşan’a selamları var. Hem stantlarımız hem de ürünlerimiz kendisinden tam not aldı. Kadın kooperatiflerimize destek olacağı sözünü verdi. Biz de kadınlarımız yanında yürümeye devam edeceğiz. Küçük destekler ile büyük işler başaran kadınlarımız YÖREX’te de iyi işlere imza attılar. Keşan Belediyesi olarak kadınlarımızın üretime katılımlarını her zaman destekleyeceğiz.”

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL