TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 302.735
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 52.676
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 248
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 32.539
Dünya Okuma Sayısı: 1.084

YÜKSEKOVADAKİ ANITKABİR SEVDALISI HIRRA’YI BÜLENT TÜRKER MUTLU ETTİ

Hakkari’nin Yüksekova ilçesininde bir inşaat işçisi olarak çalışan 9 yaşındaki Hırra Karahanın babası Mehmet Şerif Karahan  kızı anıtkabir sevdası  dolayısıyla  evlerinin önünde yaptığı buzdan anıtkabir çalışması ile Türkiye gündemine oturmuştu…

YÜKSEKOVADAKİ ANITKABİR SEVDALISI HIRRA’YI  BÜLENT TÜRKER MUTLU ETTİ

Hakkari’nin Yüksekova ilçesininde bir inşaat işçisi olarak çalışan 9 yaşındaki Hırra Karahanın babası Mehmet Şerif Karahan  kızı anıtkabir sevdası  dolayısıyla  evlerinin önünde yaptığı buzdan anıtkabir çalışması ile Türkiye gündemine oturmuştu.

Vizeli  ve sitemizin Hollanda Temsilcisi  Bülent Türker  Hırra kızımızın babası ile görüşerek başta Hırra ve kardeşi Muhammed‘e  bot mont annesine ve mahalledeki arkadaşlarına 20 adet mont ve bot göndererek kızımızı mutlu etti.
Ankara Büyük şehir belediye başkanı Mansur Yavaş‘ında  Anıtkabire davet ettiği Hırra  Karahan gelen hediyelerden çok mutlu olduğunu büyük sürpriz olduğunu  ve ilk kez böyle bir sürprizle karşılaştığını söyledi.
Paketi aldıktan sonra paket ile  ve mont ve botlarını ile Bülent ağbisine video ve resim gönderen Hırra kızımız “Ankara ya bu kıyafetlerle gideceğim. Çok mutuluyum ” dedi
Paketi gönderen Bülent Türker de “Çocuklarımıza sahip çıkmalıyız ve  onlara her zaman destek vermeliyiz” dedi.
Bülent Türker Türkiye nin her yerine paket göndermeye  devam edeceklerini söyledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL