Yurdakul Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği’nin Meclis Toplantısına Katıldı

kesanpostasi
Okuma Sayısı:17

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL EGE VE MARMARA ÇEVRE BELEDİYELER BİRLİĞİNİN 2019 YILI 2. OLAĞAN MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 30 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 16.00’da Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği tarafından Balıkesir Ayvalık Musho Otel Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği 2019 yılı 2. Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

Toplantıda; Malkara Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin Vasfi Güner, Volkan Soğancılar ile Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliğine üye belediyelerin temsilcileri de yer aldı.

Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşımızın okunması, protokol üyelerinin konuşmaları ve başkanlık önergelerinin görüşülmesi ile Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği 2019 yılı 2. Olağan Meclis Toplantısı başladı.

Ege ve Marmara Çevre Belediyeler Birliği 2019 yılı 2. Olağan Meclis Toplantısında birlik tarafından 4 Nisan 2019  – 25 Kasım 2019 dönemi birlik faaliyetleri meclis üyelerine sunuldu.

Toplantıda birlik meclis üyeleri birliğe yeni üyelik talepleri, birlikten ayrılmak isteyenlerin talepleri, 2020 yılı çalışma programı ve 2020 – 2021 – 2022 mali yılı gelir – gider bütçesini görüşerek karara bağladılar.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yaptığı açıklamada; “Toplantıda alınan kararların birliğimize ve Malkara’mıza hayırlı olması temenni ediyorum. ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

BAŞARI VE REKORLARI KIRAN TÜRK ÇOCUKLARI

Bülent Türker-Hollanda/Keşan Postası Hollanda da her yıl düzenli […]