Bölgeden Okuma Sayısı: 12

Yurdakul, Personeli İle Bayramlaştı…

MALKARA BELEDİYESİNDE KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ   Malkara Belediyesinde, 9 Eylül 2016 Cuma günü saat 11.00’de belediye binası önünde mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma gerçekleştirildi. Programa; Malkara Belediye Başkanı..

Yurdakul, Personeli İle Bayramlaştı…

MALKARA BELEDİYESİNDE KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Malkara Belediyesinde, 9 Eylül 2016 Cuma günü saat 11.00’de belediye binası önünde mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma gerçekleştirildi.

aDSC_9068 DSC_9060Programa; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz, Hıdır Kaya, Ahmet Nazif Balcı, İsmail Akkaya, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Ali İhsan Uslu, Hüseyin Vasfi Güner,  Ahmet Şentürk, Hikmet Altuğ, Cem Özkan, Hüseyin Simen, birim müdürleri, belediye personelleri ve basın mensupları katıldı.

DSC_9075 DSC_9088Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın selamlarını ileterek konuşmasına başlayan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yapmış olduğu konuşmasında; “Bayramlar birlikte olmanın, acı tatlı hatıralara sarılmanın, özellikle kırgın gönüllerin birleştiğine inandığımız çok güzel günlerdir. Çalışma esnasında istemeden de olsa kalbini kırdığım personelim ve yol arkadaşım varsa hepsinin affına sığınıyorum. Hepinize mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum. Umuyorum ki önümüzdeki Kurban Bayramı hem dünya için hem de İslam âlemi için barış, huzur ve mutluluk getirir. Ülkemizdeki hain terör olayları bir an önce biter. Artık şehit vermeye bir son vermemiz lazım. Ülkemizin varlığını, birliğini, bütünlüğünü, cumhuriyetin ve demokrasinin kazanımlarını hep birlikte korumamız lazım. Hepinize bugüne kadar Malkara için yaptığınız hizmetler ve kattığınız değerler sebebiyle teşekkür ediyorum. Tekrardan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.” Diyerek duygu ve düşüncelerini belirtti.

DSC_9097 DSC_9102

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’un temenni ve dileklerini iletmesinin ardından tüm personele hediyelerini takdim etmesiyle bayramlaşma programı son buldu.

DSC_9106

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL