Güncel Manşet

Yusuf Çapraz’da yeni akademik yılı 27 Eylül’de başlıyor…

Yusuf Çapraz’da yeni akademik yılı 27 Eylül’de başlıyor…

 

Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda 2012 – 2013 Akademik Yılı açılış töreni 27 Eylül 2012 Perşembe günü yapılacak.

Saat 14.00’te başlayacak açılış programında ilk olarak, saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı söylenecek.

Açılış sunumu ise Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu Müzik Topluluğu’nun mini konseriyle gerçekleştirilecek. Daha sonra konuşmalara geçilecek olan programda; Öğrenci Temsilcisi Haydar Özer, Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. A. Sinan Ünsar, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan, TÜ Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük ve Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı birer konuşma yapacak.

Programın sonunda, Prof. Dr. İsmail Hakkı İnan ise “Olumlu ve Yaratıcı Düşünce” konulu ilk dersi verecek.

İPSALA MYO’DA DA TÖREN DÜZENLENECEK

Öte yandan İpsala MYO’nun 2012 – 2013 Akademik Yılı açılış töreni de yarın gerçekleştirilecek.

Saat 09.30’da Atatürk Anıtı’na çelenk konulmasıyla başlayacak törene, 10.30’dan itibaren okulda devam edilecek.

İpsala MYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan törende, ilk olarak saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşı okunacak. Okulun tanıtım sunumundan sonra konuşmalara geçilecek. Öğrenciler adına gerçekleştirilecek konuşmanın ardından Okul Müdürü Yard. Doç. Dr. Hayati Arda, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz ve TÜ Rektörü Yener Yörük de birer konuşma yapacak. Konuşmaların ardından, NKÜ (Namık Kemal Üniversitesi) Tarım Ekonomisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail Hakkı İnan, ilk dersi verecek.

Daha sonra ise, İpsala MYO Tarım Laboratuvarı’nda Bitki Islahı Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin açılışı gerçekleştirilecek. Program, öğle yemeğiyle sona erecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL