Zabıta Denetimlere Devam Ediyor…

Zabıta Denetimlere Devam Ediyor…

Keşan Belediyesi ekipleri şehir merkezinde bulunan pastane ve börekçilerde denetimlere başladı. Gıda Mühendisi Murat Yalçınkaya, Gıda Teknikeri Özge Çakır, Sağlık Memuru Mehmet Çevik ve Zabıta Memuru Aynur Dehmen’den oluşan ekip şehirdeki pastane ve börekçilerin sattıkları ürünlerin gramajlarını, hijyen durumlarını, tarihi geçmiş ürün olup olmadığını ve resmi belgelerinin eksik olup olmadığını kontrol ettiler. Denetimlere bugüne kadar...

Haberin Tarihi: 21 Temmuz 2017 - Okunma Sayısı:521 defa okundu.

Keşan Belediyesi ekipleri şehir merkezinde bulunan pastane ve börekçilerde denetimlere başladı.

img-20170720-wa0016 img-20170720-wa0009

Gıda Mühendisi Murat Yalçınkaya, Gıda Teknikeri Özge Çakır, Sağlık Memuru Mehmet Çevik ve Zabıta Memuru Aynur Dehmen’den oluşan ekip şehirdeki pastane ve börekçilerin sattıkları ürünlerin gramajlarını, hijyen durumlarını, tarihi geçmiş ürün olup olmadığını ve resmi belgelerinin eksik olup olmadığını kontrol ettiler.

img-20170720-wa0008 img-20170720-wa0014

Denetimlere bugüne kadar belediyeye gelen şikayetleri değerlendirerek başladıklarını söyleyen Keşan Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, “Ürünler, odaların belirlediği fiyat ve gramajda satılmalı ve güncel fiyat listesi kullanılmalı. Halkımızın sağlığına zarar veren durumlar Keşan Belediyesi ekiplerimiz tarafından denetlenmeye devam edecektir.”denildi.

 

Denetimlerde eksikleri olan işyerlerinin tespit edildiği ve eksiklerini tamamlamaları için süre tanındığı bu süre içinde eksiklerini tamamlamayan işyerlerine gerekli cezai işlemlerin yapılacağı belirtildi.

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı