Güncel Okuma Sayısı: 343

Zeki Müren ve Neşet Ertaş Ustalara Saygı Konseri İle Anılacak

Keşan Belediyesi Zeki Müren ve Neşet Ertaş’ı anmak adına iki büyük usta sanatçımız için, Ustalara Saygı Konseri düzenleyecek. 24 Eylül Zeki Müren’in , 25 Eylül Neşet Ertaş’ın ölüm yıldönümü dolayısı..

Zeki Müren ve Neşet Ertaş Ustalara Saygı Konseri İle Anılacak

Keşan Belediyesi Zeki Müren ve Neşet Ertaş’ı anmak adına iki büyük usta sanatçımız için, Ustalara Saygı Konseri düzenleyecek.

24 Eylül Zeki Müren’in , 25 Eylül Neşet Ertaş’ın ölüm yıldönümü dolayısı ile düzenlen konser 25 Eylül Cuma Günü Kunduracılar Çarşısı’nda seyircisiz olarak, sadece sosyal medya üzerinden canlı yayın ile gerçekleşecek. Saat 21:00’da başlayacak olan konseri, vatandaşlarımız evlerinde ekran başından Keşan Belediyesi facebook sayfasından izleyebilecek.

İçinde bulunduğumuz salgın süreci sebebiyle konser canlı yayın şeklinde gerçekleşecek. Zeki Müren ve Neşet Ertaş’ın en güzel eserleri Orhan Yurdagel ve Sebati Balkan tarafından canlı yayında seslendirilecek. Reji marifetiyle tarihi yapısına uygun olarak düzenlenen Kunduracılar Çarşısı’ndan görüntüler de ekranlara yansıtılacak. Tüm vatandaşlarımız ekran başına davetlidir.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL