Güncel Manşet Okuma Sayısı: 12

ZERLANİS’TEN DEPREM VE TRAVMA PANELİ

ZERLANİS – Keşan Görsel Sanatlar ve Kültürel Araştırmalar Derneği Psikolog Doktor Orhan KAYA’nın katılımıyla Elazığ Depremi ile ilgili bir panel organize ediyor. Geçtiğimiz hafta Elazığ merkezli gerçekleşen ve 41 vatandaşımızın..

ZERLANİS’TEN DEPREM VE TRAVMA PANELİ
ZERLANİS – Keşan Görsel Sanatlar ve Kültürel Araştırmalar Derneği Psikolog Doktor Orhan KAYA’nın katılımıyla Elazığ Depremi ile ilgili bir panel organize ediyor.
Geçtiğimiz hafta Elazığ merkezli gerçekleşen ve 41 vatandaşımızın hayatına mal olan depreMi ZERLANİS masaya yatırıyor.
Moderatötlüğünü ZERLANİS başkanı Aydın YILDIRIM’ın yapacağı panelin konuşmacısı ise toplumsal travma alanında uzaman olan Psikolog Doktor Orhan KAYA.
Yıldırım gazetemize yaptığı açıklamada; doğal afetlerden kaynaklanan toplumsal travmalara karşı son derece bilinçli olmalıyız. Toplumsal refahı ve halk sağlığını ancak bu sayede koruyabiliriz. Bunun için Orhan hocamızın katılımıyla travma nedir, toplumda ne gibi etkileri olur, nasıl tepkiler gelişir, travmaya karşı neler yapmak gerekir. bireye  ve  topluma düşen görevler nedir gibi soruları tartışacağız. Konuya duyarlı tüm Keşanlıları panelimize bekliyoruz.
Panel 1 Şubat Cumartesi günü Saat 18:00’de Keşan EĞİTİM-SEN Temsilciliğinde gerçekleşecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL